top of page

Вакансія: експерт з розробки стратегій розвитку освіти територіальних громад в Одеській області

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у зв’язку із реалізацією Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти в ОТГ, оголошує вакансію на посаду експерта з розробки стратегій розвитку освіти територіальних громад-партнерів Проєкту DECIDE в Одеській області.


Ми розширюємо команду та шукаємо активних, відповідальних і вмотивованих працівників/ниць, – експерта з розробки стратегій розвитку освіти територіальних громад, який продовжить розроблення стратегій розвитку освіти громад-партнерів Проєкту в Одеській області. Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут.


Для участі в конкурсі просимо подати:

– аплікаційну форму (завантажити форму);

– мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому описати свій досвід роботи та компетенції, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.


Якщо Ви зацікавились вакансією та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 29 грудня 2022 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти jobindoccu@gmail.com (в темі листа зазначте: «Вакансія: Експерт з розробки стратегій розвитку освіти територіальних громад»).


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться найближчим часом після кінцевої дати подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюрихським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.


Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.


DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.


DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.


Окрім того, Проєкт сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.


Проєкт буде реалізовуватися у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.コメント


Останні публікації

bottom of page