top of page

Стартував онлайн-курс для підвищення кваліфікації педагогів – про організацію дистанційного і змішаного форматів навчання у школах та профтехах

25 серпня на EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який впроваджується ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом, стартував онлайн-курс для підвищення кваліфікації педагогів — про організацію дистанційного і змішаного форматів навчання у школах та закладах професійно-технічної освіти.


Перейти та зареєструватися на курс можна за посиланням: bit.ly/2QHLw8P.


Онлайн-курс містить модулі для керівників шкіл, вчителів та викладачів ПТО — про методи навчання для учнів молодшої, основної та старшої школи та профтехів. Окремий модуль буде корисним управлінцям з відділів освіти в громадах.


Деякі модулі курсу є вибірковими для вчителів/керівників різних ланок, проте їх за бажанням можуть пройти всі. За результатами курсу слухачі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.


Курс пояснює, як організувати освітній процес із використанням дистанційного та змішаного форматів навчання в умовах пандемії. Також він дає можливість навчитися відрізняти та застосовувати різновиди дистанційного навчання: дистанційна форма та використання дистанційних технологій в інших формах навчання (змішане навчання). На курсі будуть представлені успішні приклади застосування цих технологій в українських та іноземних закладах освіти. Буде можливість ознайомитись із ключовими особливостями та інструментами кожного формату.


В основі онлайн-курсу — методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання, які схвалило МОН і підготувало ГО “Смарт Освіта” за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”. В них — узагальнений досвід майже двох місяців дистанційного навчання під час карантину через пандемію коронавірусу.


Останні публікації

Comments


Останні публікації

bottom of page